"Kennis is van geen waarde tenzij je deze in de praktijk brengt."
~ Heber J. Grant
 

Deskundigheidsbevordering / secretariaat

Simone Bot (di)

Coördinator netwerk nascholingen WDPA en WDPO

T 072 - 527 91 03
E sbot@dokh.nl


Helma Deutekom (di/wo/do/vr om de week)

Coördinator Scholingsprojecten

T 072 - 527 91 03
E hdeutekom@dokh.nl


Brigitte Dolderman (ma/di/do)

Hoofd afdeling deskundigheidsbevordering

T 072 - 527 91 00
E bdolderman@dokh.nl


Melisa Jongkind (di en 2 wisselende dagen)

Coördinator Scholingsprojecten

T 072 527 91 00
E mjongkind@dokh.nl


Femke Moerbeek (ma/di/vr)

Coördinator nascholingen DOKhap (huisartsenposten)

T 072 527 91 06
E fmoerbeek@dokh.nl


Karin Postma (di/wo/vr)

Coördinator Scholingsprojecten

T 072 527 91 00
E kpostma@dokh.nl


Irmgard Rietbroek (ma/di/do)

Coördinator Scholingsprojecten

T 072 527 91 00
E irietbroek@dokh.nl


Sabrina Stap (ma/di/do ochtend)

Coördinator Scholingsprojecten

T 072 527 91 00
E sstap@dokh.nl


Er zijn geen medewerkers gevonden