"Management is de dingen goed doen. Leiderschap is de goede dingen doen."
~ Peter F. Drucker
 

Directie / staf


José Lentz-Peters (ma/di/wo/do)

Algemeen directeur

T 072 527 91 02
E jlentz@dokh.nl


Muriël Agema-Tillemans

Staflid, huisarts waarnemer

E mtillemans@dokh.nl


Axel Fremeijer

Staflid, huisarts in Alkmaar

E afremeijer@dokh.nl


Janneke Koehoorn

Staflid, huisarts in Purmerend

E jkoehoorn@dokh.nl


Caroline Spencer

Plaatsvervangend staflid, huisarts in Schoorl


Femke Moerbeek (ma/di/vr)

Staflid, kwaliteitsadviseur en coördinator DOKhap (huisartsenposten)

T 072 527 91 06
E fmoerbeek@dokh.nl


Brigitte Dolderman (ma/di/do)

Staflid, relatiemanager en coördinator DKB (deskundigheidsbevordering)

T 072 527 91 00
E bdolderman@dokh.nl